Notice: Undefined variable: style in /home/ndcscoeo/public_html/plugins/system/ijseo/ijseo.php on line 43
Hip-Hop - DANCE FAMILY - Студия танцев на Троещине и Воскресенке
  • г. Киев ул. Милославская, 6 | ул. Курнатовского, 22| ул.Харьковское шоссе, 19
  • (095) 729-71-73;  (099) 611-09-33

Hip-Hop

Hip-Hop - це культура , яка виникла в афроамериканських спільнотах Нью-Йорка у 1970-х роках. Чому саме культура ? Бо в неї є багато складових , а саме :

1.Знання (Knowledge)

2.Танець 

3.Dj/Mc

4.Граффіті

5.Breaking 

6.Мода 

7.Сленг 

 Важливо розуміти, що Hip-Hop танець не був створений однією конкретною особою, але виник в результаті культурного руху та спільної творчості численних людей.

Хіп-хоп, включаючи танці, музику та інші аспекти цієї культури, виник у багатонаціональних молодіжних спільнотах Бронксу і Гарлему в Нью-Йорку. В цих районах молодь об'єднувалася, щоб виразити свою творчість та відчуття самовиразності через музику, танці та інші форми мистецтва.

Багато різних людей внесли свій внесок у створення і розвиток хіп-хоп танцю , але є ті хто розпочав цей рух Будда Стретч і Генрі Лінк.Слово "Hip-Hop" походить від африканської американської сленгової мови та мови діаспори і використовувалось як арготичний вираз для опису ритмічних слів або звуків, які використовувалися діджеями та музикантами під час виконання музичних міксів.

Точна особа, яка надала цей термін сучасному значенню і використовується для опису жанру музики і культури, що пов'язані з хіп-хопом, може бути важко визначити. Проте вважається, що термін "хіп-хоп" був популяризований діджеєм Афріка Бамбаатаа (Afrika Bambaataa), який був однією з ключових постатей в ранній історії хіп-хоп культури. Його внесок у розвиток музики і культури хіп-хопа був величезним, і він використовував термін "хіп-хоп" для опису музичного руху та культурного розвитку, який був широко поширений серед молоді.Він включає в себе різноманітні стилі і техніки.

“Old school" і "new school" - це два терміни, які використовуються для визначення двох різних періодів та стилів в хіп-хоп танці.

Поговоримо про конкретні напрямки в HH:

1. Popping - цей стиль характеризується різкими, синхронізованими рухами м'язами, повний контроль та ізоляція тіла. Поппери використовують цей ефект, щоб створити враження роботізованого руху. Був створений в Каліфорнії, США в середині 1970-х років. Один з основоположників цього стилю - Сем "Boogaloo Sam" Соломон, разом зі своїми братами і групою The Electric Boogaloos. Вони розробили характерні поп-імітаційні рухи та ізольовані концентровані рухи м'язів, які стали характерними для Popping. Цей стиль став важливою частиною хіп-хоп культури.

2.Locking - Створений наприкінці 1960-х, Locking насправді був результатом невдалої танцювального виступу. Танцюрист того часу, Дон Кемпбелл, зупинився на півдорозі виконання руху, забувши свій наступний крок. Потім було розроблено блокування, щоб включати певні зупинки та зависання перед тим, як танцюрист продовжить рух на повній швидкості. Локери використовують блокування і розблокування рухів, щоб створити динамічний та веселий контраст між рухами замороження та швидкими рухами. Цей стиль танцю став популярним в хіп-хоп культурі завдяки виконавцям, таким як The Lockers, які виступали разом з Майклом Джексоном. Locking є важливою складовою хіп-хоп та фанк танцювальних стилів і допоміг визначити естетику і руховий вираз в цій культурі.

3. Freestyle - це імпровізаційний танцювальний стиль, коли танцівник вільно рухається під музику без попередньої хореографії чи плану. В цьому стилі використовуються різноманітні рухи, які можуть виражати особистий стиль, емоції танцюриста і взаємодію з музикою.

3.Freestyle є важливою частиною хіп-хопу і дозволяє танцюристам виразити свою креативність та індивідуальний стиль. Цей стиль часто використовується на батлівських змаганнях, де танцюристи змагаються між собою, використовуючи свій фрістайл для прояву свого таланту і вмінь. Freestyle дозволяє танцюристам відчути музику і вільно спілкуватися з аудиторією через танцювальний вираз.

4. House Dance — це стиль танцю, який виник наприкінці 70-х — на початку 80-х з підпільних клубів Чикаго та Нью-Йорка. На стиль вплинули кілька типів рухів, включаючи степ, африканський танець, латиноамериканський танець і бойові мистецтва. House Dance - це свобода, імпровізація та відчуття музики.

5. Krump - був створений двома танцюристами: Сезаре "Tight Eyez" Віллісом і Джо'Артіс "Big Mijo" Ратті в Саут-Сентрал, Лос-Анджелес, на початку 2000-х років.Clowning є менш агресивним попередником крампінгу і була створена в 1992 році Томасом «Клоуном Томмі» Джонсоном у Комптоні, Каліфорнія. вуличний танець, особливо популярний у США, якому характерні вільні, виразні та високоенергійні рухи. Ідея танцю допомагає "висловити певні емоції сильним, але ненасильницьким способом". Це своєрідна альтернатива вуличному насильству, яке було характерним для Америки ХХ століття.

І ще багато багато стилів про які ти можеш дізнатись у нас на тренуванні ) 

Важливо відзначити, що хіп-хоп танець не обмежується лише цими стилями, і він постійно еволюціонує. Цей жанр підкреслює індивідуальність, виразність та спонтанність, і він використовується як спосіб вираження себе та взаємодії з музикою, культурою і спільністю хіп-хопу.