Notice: Undefined variable: style in /home/ndcscoeo/public_html/plugins/system/ijseo/ijseo.php on line 43
Стили танца - DANCE FAMILY - Студия танцев на Троещине и Воскресенке
  • г. Киев ул. Милославская, 6 | ул. Курнатовского, 22| ул.Харьковское шоссе, 19
  • (095) 729-71-73;  (099) 611-09-33

Hip-Hop - це культура , яка виникла в афроамериканських спільнотах Нью-Йорка у 1970-х роках. Чому саме культура ? Бо в неї є багато складових , а саме :

1.Знання (Knowledge)

2.Танець 

3.Dj/Mc

4.Граффіті

5.Breaking 

6.Мода 

7.Сленг 

 Важливо розуміти, що Hip-Hop танець не був створений однією конкретною особою, але виник в результаті культурного руху та спільної творчості численних людей.

Хіп-хоп, включаючи танці, музику та інші аспекти цієї культури, виник у багатонаціональних молодіжних спільнотах Бронксу і Гарлему в Нью-Йорку. В цих районах молодь об'єднувалася, щоб виразити свою творчість та відчуття самовиразності через музику, танці та інші форми мистецтва.

Багато різних людей внесли свій внесок у створення і розвиток хіп-хоп танцю , але є ті хто розпочав цей рух Будда Стретч і Генрі Лінк.Слово "Hip-Hop" походить від африканської американської сленгової мови та мови діаспори і використовувалось як арготичний вираз для опису ритмічних слів або звуків, які використовувалися діджеями та музикантами під час виконання музичних міксів.

Точна особа, яка надала цей термін сучасному значенню і використовується для опису жанру музики і культури, що пов'язані з хіп-хопом, може бути важко визначити. Проте вважається, що термін "хіп-хоп" був популяризований діджеєм Афріка Бамбаатаа (Afrika Bambaataa), який був однією з ключових постатей в ранній історії хіп-хоп культури. Його внесок у розвиток музики і культури хіп-хопа був величезним, і він використовував термін "хіп-хоп" для опису музичного руху та культурного розвитку, який був широко поширений серед молоді.Він включає в себе різноманітні стилі і техніки.

“Old school" і "new school" - це два терміни, які використовуються для визначення двох різних періодів та стилів в хіп-хоп танці.

Поговоримо про конкретні напрямки в HH:

1. Popping - цей стиль характеризується різкими, синхронізованими рухами м'язами, повний контроль та ізоляція тіла. Поппери використовують цей ефект, щоб створити враження роботізованого руху. Був створений в Каліфорнії, США в середині 1970-х років. Один з основоположників цього стилю - Сем "Boogaloo Sam" Соломон, разом зі своїми братами і групою The Electric Boogaloos. Вони розробили характерні поп-імітаційні рухи та ізольовані концентровані рухи м'язів, які стали характерними для Popping. Цей стиль став важливою частиною хіп-хоп культури.

2.Locking - Створений наприкінці 1960-х, Locking насправді був результатом невдалої танцювального виступу. Танцюрист того часу, Дон Кемпбелл, зупинився на півдорозі виконання руху, забувши свій наступний крок. Потім було розроблено блокування, щоб включати певні зупинки та зависання перед тим, як танцюрист продовжить рух на повній швидкості. Локери використовують блокування і розблокування рухів, щоб створити динамічний та веселий контраст між рухами замороження та швидкими рухами. Цей стиль танцю став популярним в хіп-хоп культурі завдяки виконавцям, таким як The Lockers, які виступали разом з Майклом Джексоном. Locking є важливою складовою хіп-хоп та фанк танцювальних стилів і допоміг визначити естетику і руховий вираз в цій культурі.

3. Freestyle - це імпровізаційний танцювальний стиль, коли танцівник вільно рухається під музику без попередньої хореографії чи плану. В цьому стилі використовуються різноманітні рухи, які можуть виражати особистий стиль, емоції танцюриста і взаємодію з музикою.

3.Freestyle є важливою частиною хіп-хопу і дозволяє танцюристам виразити свою креативність та індивідуальний стиль. Цей стиль часто використовується на батлівських змаганнях, де танцюристи змагаються між собою, використовуючи свій фрістайл для прояву свого таланту і вмінь. Freestyle дозволяє танцюристам відчути музику і вільно спілкуватися з аудиторією через танцювальний вираз.

4. House Dance — це стиль танцю, який виник наприкінці 70-х — на початку 80-х з підпільних клубів Чикаго та Нью-Йорка. На стиль вплинули кілька типів рухів, включаючи степ, африканський танець, латиноамериканський танець і бойові мистецтва. House Dance - це свобода, імпровізація та відчуття музики.

5. Krump - був створений двома танцюристами: Сезаре "Tight Eyez" Віллісом і Джо'Артіс "Big Mijo" Ратті в Саут-Сентрал, Лос-Анджелес, на початку 2000-х років.Clowning є менш агресивним попередником крампінгу і була створена в 1992 році Томасом «Клоуном Томмі» Джонсоном у Комптоні, Каліфорнія. вуличний танець, особливо популярний у США, якому характерні вільні, виразні та високоенергійні рухи. Ідея танцю допомагає "висловити певні емоції сильним, але ненасильницьким способом". Це своєрідна альтернатива вуличному насильству, яке було характерним для Америки ХХ століття.

І ще багато багато стилів про які ти можеш дізнатись у нас на тренуванні ) 

Важливо відзначити, що хіп-хоп танець не обмежується лише цими стилями, і він постійно еволюціонує. Цей жанр підкреслює індивідуальність, виразність та спонтанність, і він використовується як спосіб вираження себе та взаємодії з музикою, культурою і спільністю хіп-хопу.

Кожен танцюрист протягом свого творчого та професійного зростання вивчає безліч стилістик танцю. Одним із напрямків танцю є танцювальна гімнастика. У Dance Family набір на цей напрямок починається з 3-річного віку.

Тренування розвивають почуття ритму, координацію рухів, розвиває гарну пластику, а також закладає гарний базис для подальшого танцювального розвитку вашої дитини. Танцювальна гімнастика в Dance Family включає елементи танцю, пластики, основ акробатики.

Тренування з танцювальної гімнастики у Dance Family складається з трьох етапів. На першому етапі розігрів м'язів, розтяжка для якісної розминки та розігріву.

Другим етапом тренувань є вивчення різних танцювально-гімнастичних елементів. На третьому етапі елементи складаються у зв'язки з використанням обов'язкового елемента гри, що дозволяє урізноманітнити заняття та дає можливість швидше запам'ятати елементи. Згодом елементи ускладнюються, що дозволяє постійно підвищувати рівень майстерності наших учнів.

На тренуваннях у Dance Family ми не дамо вашій дитині занудьгувати.

Тренування проходять під сучасну музику, що так близька до дітей

Людина завжди прагнула навчитися літати, отримати відчуття легкості, ейфорії яке можеш відчути в повітрі. Танець в повітрі дозволяє відкрити для себе нові грані та переосмислити звичні.

Повітряна гімнастика в Dance Family дозволить вам поринути в світ в якому дитина, або дорослий, розкриває свою індивідуальність, стає фізично сильніше і впевненіше в собі.

Танець на полотнах дозволяє довести свою фізичну форму до досконалості та набути прекрасної розтяжки. А також цей стиль неймовірно ніжний і красивий.

У процесі тренувань ви навчитеся виконувати не тільки запаморочливі трюки, але й отримаєте гнучкість у суглобах, покращите свій вестибулярний апарат, координацію рухів, тому що позиції та трюкові елементи повітряної гімнастики задіють усі м'язи тіла.

У Dance Family навчиться танцю на полотнах може кожна дитина, дівчина, хлопець. Головне ваше бажання та вогонь в очах.

У нашій студії велика увага приділяється техніці безпеки. Під час тренувань для вас професійні мати, які забезпечать ваш комфорт і впевненість у тому, що ви, або ваша дитина надійно захищена при виконанні різних елементів. Ми уважно стежимо за технікою безпеки, розподіляємо завдання залежно від можливостей та підготовки кожного учня. У Dance Family тренування з повітряної гімнастики проходять за попереднім записом. Невеликі групи та індивідуальний підхід – найкраща гарантія безпеки та швидкого розвитку наших учнів.

Заняття повітряною гімнастикою підійдуть тим хто хоче спробувати собі щось нове і незвичайне в танці, тим хто прагне позбутися зайвої ваги, тим хто хоче здобути впевненість у своїх силах.

Что такое стрейчинг и его полезность для профессиональных танцоров объяснять не нужно. Но давайте попробуем разобраться и решить - нужен ли стрейчинг для каждого из нас - простых людей).

Многие люди не рассматривают для себя такой вид тренировки как стрейчинг потому что 1. так а разве там есть какая-то нагрузка? 2. так я абсолютно негибкий/кая, смысл мне туда ходить, и еще кучу подобных отговорок.

Танец прекрасен сам по себе, во всех своих проявлениях. Но когда танцуют дети - это особо зрелищно, потому что ребенок не умет притворятся и делает все искренни и от души. Скорее всего, именно в этом и заключается причина почему многие родители хотят видеть своих детей в танцевальных коллективах.

Jazz-funk (Джаз фанк) – это самый естественный танец из всех существующих в мире, который рождается благодаря индивидуальному вкусу хореографа и всегда привлекает внимание зрителей. В нем сочетаются смешение контрастов: резкость и плавность, энергичность и лёгкость, лед и пламя – вот что такое Джаз-фанк.

Break dance – це стиль вуличного танцю, який відноситься до Hip Hop культури, і входить до її основних складових. Break dance поєднує у собі безліч стилів. Основу танцю становлять оригінальність, енергійність та імпровізація.

Break dance (брейк денс) у Dance Family – це ціла танцювальна культура, для якої характерні танці під ламаний брейк-біт музики з силовими, хвильовими та акробатичними елементами, де все тіло танцюриста активно працює у 2-х площинах: у вертикальному положенні та у горизонтальному, тобто. на підлозі. Це один із найбільш видовищних та трудомістких танців, але й найбільш захоплюючих та цікавих!
Брейк денс виник наприкінці 60-х – на початку 70-х рр. ХХ ст. в Америці завдяки афроамериканським ді-джеям, музикантам та танцюристам. З'явилися звані B-boys і B-girls, . Цей танець існує не перший рік, проте, як і раніше, тільки збільшує кількість своїх танцюристів і просто шанувальників, т.к. приваблює своєю незалежністю, індивідуальністю та могутністю!
Займаючись Break dance у Dance Family ви вивчите всі стилістики брейка:
• Toprock — серія елементів, які виконуються в положенні стоячи. Дана серія рухів вимагає відчуття ритму та відмінної гнучкості танцюриста. Як правило танцівники застосовують Топрок як вступ до серії трюків у танці.
• Фрізи — завмирання на кілька секунд в одній позі, яке виконується після завершення серії елементів.
• Footwork - серія рухів, що виконується на підлозі.

• Power move - обертальні рухи, які можуть бути застосовані в будь-якому періоді танцю.
Кожен елемент має своє значення у загальній хореографії, і танець складається із поєднання цих 4-х видів рухів.
Умовно Break Dance ділиться на нижній та верхній. Але цей поділ лише формальний, оскільки танець містить безліч поєднань рухів двох рівнів.
Рухи нижнього Брейка вимагають більшої фізичної підготовки танцюриста та акробатичних навичок, коли верхнього – достатньої пластики тіла та імпровізаційних ходів.
Щоб почати займатися break dance потрібно тільки ваше бажання.
Танець починається з простих, легких елементів з  та рухів, які зможе виконати будь-яка людина.
На сьогоднішній день у Dance Family Троєщина та Воскресенка, Дарниця, існують заняття з брейк данс для дітей та для підлітків.
Регулярні тренування допомагають розвитку фізичної підготовки танцюристів, що дозволяє ускладнювати рухи та виконувати складніші комбінації.
Як одяг танцюристу-початківцю потрібно взяти з собою на заняття будь-який вільний і зручний одяг. Відмінно підійде для тренувань спортивний костюм та кросівки

Контемпорарі — напрям сучасного танцю, який зародився на початку 20 століття в США в результаті бажання танцівників знайти нові засоби виразності на відміну від строгості класичного балету і легковажності естрадного танцю

Contemporary dance ( «контемпорарі» або в розмовному варіанті «контемп») - одне з нових напрямків сучасного танцю, який поєднує в собі елементи класичного балету, джаз-модерну,східного мистецтва руху, йоги, та елементи різних технік культури контемпорарі

Контемп - це той танець, який не має певної форми стилю, тому що головне в ньому - самовираження. Контемп це наче малювати власним тілом, це експресіонізм в світі танцю. і у кожного картина - абсолютно індивідуальна, неповторна, адже цей танець базується на відчуттях. 

Якщо класичний танець - це строгі форми вираження, то в контемпорарі відбувається чергування напружених м'язів з різким скиданням, розслабленням, різкі зупинки, падіння і підйоми, робота з диханням.

Ще однією відмінною рисою цього стилю є те, що він танцюється босоніж (або в носках)

Стереотип «починати займатися контемпом потрібно з дитинства, далі вже пізно»

У сучасному світі контемпом займаються не лише професійні танцівники, але й люди, які не мали раніше до танців жодного стосунку. Оволодіти даним стилем може будь-хто. Для цього не потрібна спеціальна підготовка. Головне - навчитися розуміти голос свого тіла. А танцювати можна контемп під будь-яку музику.Відсутність рамок дозволяє повністю розкрити себе, дарує приголомшливі фізичні можливості, зовнішній вигляд вашої мрії, незабутні відчуття. Людина починає з великою повагою і любов'ю ставитися до себе, як до особистості, до свого тіла, до навколишнього світу.

КОНТЕМП ЦЕ НЕ ДЕПРЕСИВНО, НЕ ТІЛЬКИ ЛІРИЧНО, І НЕ ПОВІЛЬНО

Тут все залежить від тренера і постановника. Контемп можна і під рок станцювати, якщо педагогу так захочеться. Але на жаль, у нас в Україні є стереотип, що контемп це танець для грусних і тільки для тих в кого є шпагат. 

Насправді ж, лірично можна станцювати і хіп хоп, і брейкінг, і власне контемп. будь яким стилем можна передати і позитивну історію, і більш чуттєву, інтелектуальну, або експериментальну.

А розтяжка потрібна в усіх стилях для виконання більш складних елементів. Гарна розтяжка є обов’язковою вже тоді, коли танцівник переходить на про рівень. 

Як я вже казала вище, тут все залежить від педагога. Каріна володіє 15 техніками контемпорарі, просто обожнює свій стиль і показує його учням з максимально усіх сторін. На ринку України мало хто може стати поруч з її знанням 

в своїй творчості вона любить розповідати пристрасні, юмористичні та динамічні історії. Вона каже: «так, в контемпі однозначно треба думати, але навіщо думати тільки про сумне?» 

Яку користь приносить контемп?

Особливу увагу під час танцю приділяється:

- Звільнення від м'язових затискачів

- Розслаблення і звільнення суглобів

- Вибудовування хребта, осанки

- Налагодження зв'язків між центром тіла і його кінцівками

- Соціалізація 

- Звільнення від емоційних зажимів

-Гарна фізична форма, естетичне тіло

-Розвиток володіння своїм тілом 

-Самопізнання 

-Під час танцю необхідно стежити за: диханням, усвідомленням свого тіла, переміщенням свого тіла в просторі, якістю руху, швидкістю і силою руху.

Під час танцю також можлива ще робота з голосом.

Twerk является одной из самых ярких стилистик женственного современного танца, который сейчас на пике популярности.

Пілатес часто асоціюють з йогою, стрейтчингом, дихальними практиками. В деякій мірі пілатес включає всі ці елементи, але все ж є унікальною тренувальною системою і на сьогоднішній день займає позиції однієї з тенденцій, що найбільш швидко набирають, в області фітнесу.

Пілатес це система фізичних вправ та тактик ментальної концентрації.
Спортсмени та танцюристи, люди похилого віку, вагітні жінки, люди, які знаходяться на різних етапах фізичної реабілітації — ось далеко неповний список тих, хто завдяки пілатесу може відчути себе в змозі рухатися з витонченістю та легкістю шляхом гармонійного розвитку сильної та міцної мускулатури.
А все завдяки тому, що пілатес включає в роботу найглибші м'язи нашого тіла.
Йога і пілатес відрізняються один від одного тим, що:
Йога принесе гармонію душі та тіла, вилікує розум і звільнить від блоків.
А пілатес зміцнить ваш м'язовий корсет, навчить вас керувати своїм тілом та оздоровить ваш хребет.

Я б сказала що йога це духовна сторона, а пілатес – практична