Notice: Undefined variable: style in /home/ndcscoeo/public_html/plugins/system/ijseo/ijseo.php on line 43
Break dance - DANCE FAMILY - Студия танцев на Троещине и Воскресенке
  • г. Киев ул. Милославская, 6 | ул. Курнатовского, 22| ул.Харьковское шоссе, 19
  • (095) 729-71-73;  (099) 611-09-33

Break dance

Break dance – це стиль вуличного танцю, який відноситься до Hip Hop культури, і входить до її основних складових. Break dance поєднує у собі безліч стилів. Основу танцю становлять оригінальність, енергійність та імпровізація.

Break dance (брейк денс) у Dance Family – це ціла танцювальна культура, для якої характерні танці під ламаний брейк-біт музики з силовими, хвильовими та акробатичними елементами, де все тіло танцюриста активно працює у 2-х площинах: у вертикальному положенні та у горизонтальному, тобто. на підлозі. Це один із найбільш видовищних та трудомістких танців, але й найбільш захоплюючих та цікавих!
Брейк денс виник наприкінці 60-х – на початку 70-х рр. ХХ ст. в Америці завдяки афроамериканським ді-джеям, музикантам та танцюристам. З'явилися звані B-boys і B-girls, . Цей танець існує не перший рік, проте, як і раніше, тільки збільшує кількість своїх танцюристів і просто шанувальників, т.к. приваблює своєю незалежністю, індивідуальністю та могутністю!
Займаючись Break dance у Dance Family ви вивчите всі стилістики брейка:
• Toprock — серія елементів, які виконуються в положенні стоячи. Дана серія рухів вимагає відчуття ритму та відмінної гнучкості танцюриста. Як правило танцівники застосовують Топрок як вступ до серії трюків у танці.
• Фрізи — завмирання на кілька секунд в одній позі, яке виконується після завершення серії елементів.
• Footwork - серія рухів, що виконується на підлозі.

• Power move - обертальні рухи, які можуть бути застосовані в будь-якому періоді танцю.
Кожен елемент має своє значення у загальній хореографії, і танець складається із поєднання цих 4-х видів рухів.
Умовно Break Dance ділиться на нижній та верхній. Але цей поділ лише формальний, оскільки танець містить безліч поєднань рухів двох рівнів.
Рухи нижнього Брейка вимагають більшої фізичної підготовки танцюриста та акробатичних навичок, коли верхнього – достатньої пластики тіла та імпровізаційних ходів.
Щоб почати займатися break dance потрібно тільки ваше бажання.
Танець починається з простих, легких елементів з  та рухів, які зможе виконати будь-яка людина.
На сьогоднішній день у Dance Family Троєщина та Воскресенка, Дарниця, існують заняття з брейк данс для дітей та для підлітків.
Регулярні тренування допомагають розвитку фізичної підготовки танцюристів, що дозволяє ускладнювати рухи та виконувати складніші комбінації.
Як одяг танцюристу-початківцю потрібно взяти з собою на заняття будь-який вільний і зручний одяг. Відмінно підійде для тренувань спортивний костюм та кросівки