Notice: Undefined variable: style in /home/ndcscoeo/public_html/plugins/system/ijseo/ijseo.php on line 43
Повітряна гімнастика - DANCE FAMILY - Студия танцев на Троещине и Воскресенке
  • г. Киев ул. Милославская, 6 | ул. Курнатовского, 22| ул.Харьковское шоссе, 19
  • (095) 729-71-73;  (099) 611-09-33

Повітряна гімнастика

Людина завжди прагнула навчитися літати, отримати відчуття легкості, ейфорії яке можеш відчути в повітрі. Танець в повітрі дозволяє відкрити для себе нові грані та переосмислити звичні.

Повітряна гімнастика в Dance Family дозволить вам поринути в світ в якому дитина, або дорослий, розкриває свою індивідуальність, стає фізично сильніше і впевненіше в собі.

Танець на полотнах дозволяє довести свою фізичну форму до досконалості та набути прекрасної розтяжки. А також цей стиль неймовірно ніжний і красивий.

У процесі тренувань ви навчитеся виконувати не тільки запаморочливі трюки, але й отримаєте гнучкість у суглобах, покращите свій вестибулярний апарат, координацію рухів, тому що позиції та трюкові елементи повітряної гімнастики задіють усі м'язи тіла.

У Dance Family навчиться танцю на полотнах може кожна дитина, дівчина, хлопець. Головне ваше бажання та вогонь в очах.

У нашій студії велика увага приділяється техніці безпеки. Під час тренувань для вас професійні мати, які забезпечать ваш комфорт і впевненість у тому, що ви, або ваша дитина надійно захищена при виконанні різних елементів. Ми уважно стежимо за технікою безпеки, розподіляємо завдання залежно від можливостей та підготовки кожного учня. У Dance Family тренування з повітряної гімнастики проходять за попереднім записом. Невеликі групи та індивідуальний підхід – найкраща гарантія безпеки та швидкого розвитку наших учнів.

Заняття повітряною гімнастикою підійдуть тим хто хоче спробувати собі щось нове і незвичайне в танці, тим хто прагне позбутися зайвої ваги, тим хто хоче здобути впевненість у своїх силах.